Birleşik Yönetişim ve Entegrasyon


IBM Unified Governance and Integration (DataOps) platformu çözümleri, içgörüler ve uyumluluk için hazırlanan, iş kullanımına hazır, güvenilir veriler için bir analitik temeli oluşturur. Portföyün kapsamı, verilerinizin oluşturulmasından tasfiye edilmesine kadar yönetilmesini ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaya yardımcı olur.

Açık veri platformunun esnekliği, sınıfının en iyisi olan güvenlik ve yönetişim üzerine kurulu olan bu olanak, kuruluşunuzun şirket içi, bulut ve hibrit ortam dahil olmak üzere herhangi bir platform üzerindeki ve herhangi bir ölçekteki gereksinimlerini karşılayacak güvenilir bir analitik temeli oluşturmanıza yardımcı olur.

Videoyu izleyin

Sunduğumuz Olanaklar


 • ZLOproductRockhopperII

  Veri Eşleme

  Daha iyi içgörüler elde etmek için gerçek zamanlı veriler sağlayın. Gerçek zamanlı bilgileri kullanarak ve hatta sürekli olarak değişen verileri yakalayarak büyük veri sistemlerini ve mobil uygulamaları zenginleştirin ve olaya dayalı işletmenize olanaklar sağlayın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • ZLOproductLOIII

  Veri Entegrasyonu

  Yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verileri dönüştürün ve ölçeklenebilir bir büyük veri platformu üzerinde herhangi bir sisteme iletin. Veri bütünleştirme, farklı kaynaklardan teknik süreç ve iş süreci verilerini birleştirerek güvenilir, anlamlı ve değerli bilgiye dönüştürür.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • zsystems_thumb

  Ana Veri Yönetimi

  Kuruluş çapındaki güvenilir ana verilerle iş birliği ve inovasyon gerçekleştirmeleri için iş ve BT kullanıcılarına olanaklar sağlayın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • zsystems_thumb

  Veri Yönetişimi

  Yapılandırılmış olup olmaması fark etmeksizin verilerinizi anlayın ve uyumluluk risklerini azaltmak ve bilgi paydaşlarınıza olanaklar sağlamak için bu verileri yönetin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • zsystems_thumb

  Veri Kalitesi

  Kararlar almak için verilerin güvenilirliğini belirleyin. Veri kalitesi araçları, verilerinizi temizler ve yönetir ve verileri kuruluşunuz çapında güvenilir hale getirir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x