Yönetim


Başarılı kuruluşlar, görünürlüğe, yönetişime ve otomasyona odaklı birleşik bir yönetim deneyimi sağlamak için otomatikleştirilmiş operasyonları ve akıllı yönetimi benimsiyor.

Görünürlük: Nerede barındırıldıkları fark etmeksizin, uygulamalarınızın net bir görünümü
Yönetişim: Uyumluluk yönetiminiz için yerleşik destek
Otomasyon: Kesintileri önlemek için tahmine dayalı sinyaller

Akıllı veri analizi ile tahmine dayalı altın sinyaller aracılığıyla operasyonel verimliliğin artırılmasına yardımcı olun ve kesintileri önlemek için uyumluluk yönetimine yönelik yerleşik destek elde edin.

Sunduğumuz Olanaklar


 • multicloud-management

  IBM Cloud Pak for Multicloud Management

  IBM Cloud Pak for Multicloud Management, uygulamalarınızın şirket içinde, bulut üzerinde, uç noktasında veya aradaki herhangi bir yerde barındırılması fark etmeksizin, olay, uygulama ve altyapı ile çoklu küme yönetimi için tutarlı teslimat sağlar.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • pak-system

  IBM Cloud Pak System

  IBM Cloud Pak™ System, IBM Cloud™ Pak'ler, VMware ve Red Hat® yazılımları ile önceden entegre edilmiş, tam işlevli, birleşik bir altyapıdır. Uygulamaları kuruluştan herhangi bir buluta genişletmenize yardımcı olabilir ve bir günden kısa sürede devreye alınabilir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • operations-insights

  IBM Netcool Operations Insights

  Sorunları hızla saptamak, nedenlerini belirlemek ve çözmek için makine öğrenimi ve konteyner tabanlı devreye alma ile BT operasyonlarını modernize edin ve basitleştirin

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x
x
x