IBM Z


IBM Z sistemleri, bir güvenlik ve güvenilirlik temeli üzerinde oluşturulmuş ve inovasyona yön vermek üzere tasarlanmıştır. IBM Z sistemini hedefe yönelik Z yazılımlarıyla birleştirmek, en büyük zorluklarınızı kendinize güvenerek ve olağanüstü bir müşteri deneyimi sunmak için en yüksek düzeyde performans ile aşmanıza yardımcı olabilir. Dünyanın en önemli şirketlerinden bazılarının işlerini IBM Z üzerinde yapmaları şaşırtıcı değil

IBM Z, istediğiniz bulutu, ihtiyaç duyduğunuz gizlilik ve güvenlikle sağlar.

 • Her yerde şifreleme: Verilerinizin tüm bulutunuzu kapsayan gizlilikle korunması
 • Bulut tabanlı geliştirme: Geliştiriciler için hayatın kolaylaştırılması ve pazara sunma süresinin kısaltılması
 • Planlanmış ve planlanmamış kesintilerin minimum düzeye indirilmesine yardımcı olması için Instant Recovery
Videoyu izleyin

Daha fazlasını keşfedin

IBM Z Olanakları


 • ZLOproductLOIII

  IBM z15

  IBM Z ekibinin en son üyesi olan z15®, her yerde şifreleme, Instant Recovery ve sektörde yeni olan devrim niteliğinde teknolojilerle bulut tabanlı geliştirme sayesinde güvenliği, dayanıklılığı ve çevikliği hibrit bulutunuzu kapsayacak şekilde genişletir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • zsystems_thumb

  System Software - IBM Z

  IBM Z yazılım çözümleri, müşterilerin analitikten ve makine öğreniminden yararlanmasına yardımcı olabilir, gecikme süresini kısaltır, açık kaynak çalıştırma zamanlarını optimize eder ve IBM Z sistemlerinin doğal olarak sahip olduğu ekonomik değeri ve müşteriye sunduğu avantajları en yüksek düzeye çıkarmak için benzersiz yetenekleri en son teknolojilerle birleştirebilir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Daha fazlasını keşfedin:

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x