IBM Watson ve İş Analitiği


Watson, yapay zeka yaşam döngüsünü otomatikleştirmenize olanak sağlayan açık, çoklu bulut platformudur. Watson sayesinde, ister IBM Cloud, AWS, Azure veya Google üzerinde ister kendi özel bulut platformunuzda barındırılıyor olsun verilerinize yapay zeka araçlarını ve uygulamalarını getirebilirsiniz. Güçlü modelleri sıfırdan oluşturun ya da önceden oluşturulmuş kurumsal uygulamalarla değer elde etme süresini kısaltın.

Sunduğumuz Olanaklar


 • congos

  Cognos Analytics

  Cognos Analytics, gücünü yapay zekadan alan bir iş zekası platformudur ve keşiften operasyonel hale getirmeye kadar tüm analitik döngüsünü destekler. Verilerinize ilişkin eyleme dönüştürülebilir içgörüleri görselleştirin, analiz edin ve kuruluşunuzdaki herhangi bir kişiyle paylaşın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • planlama

  Planning Analytics

  Gücünü IBM TM1®'den alan IBM Planning Analytics, kuruluş genelinde işbirliğini teşvik etmek ve modern iş ortamının hızına uyum sağlamaya yardımcı olmak amacıyla tasarlanan bir entegre planlama çözümüdür. Bu kurumsal performans yönetimi çözümü, güçlü bir hesaplama motoruyla, elektronik tabloların sınırlarının ötesine geçmenize, daha hızlı ve daha doğru sonuçları artırmak için planlama sürecini otomatikleştirmenize yardımcı olur.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x