IBM Storage – Çoklu bulut dünyası için güvenilir bir temel


Veri odaklı bir dünyada, genel, özel ve hibrit bulutlar çapında verileri koruyan, güvenliğini sağlayan ve verimli bir biçimde taşıyan bir çoklu bulut depolama sistemini devreye almak için depolama ve yönetim inovasyonlarını keşfedin. Maliyetlerin düşürülmesine ve minimum sermaye yatırımıyla sınırsız depolama kapasitesi elde edilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış depolama çözümleriyle iş yapma hızınızı artırın.

Depolama Çözümleri


 • Veri Koruma Yazılımı

  Hızlı kurulum, kolay yönetim ve hızlı veri kurtarma özelliklerini kapsayan entegre bir yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma yaklaşımı ile kritik iş verilerini koruyun.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Tape Storage

  Otomatik yükleyiciler, sürücüler, kitaplıklar, sanal manyetik bant sistemleri ve manyetik bant depolamasının disk depolaması ile aynı ölçüde kolay kullanılmasını sağlayan IBM Spectrum Archive yazılımı dahil olmak üzere küresel pazar lideri manyetik bant depolama çözümleriyle veri ekonomisini iyileştirin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM FlashSystem Ürün Ailesi

  Yüksek performanslı flash depolama sistemleri, çoklu bulut ortamları için optimize edilmiş altyapının dönüştürülmesi için tasarlandı.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Kurumsal Depolama

  IBM DS8880 ile belirli manyetik bant sürücüsü sistemleri, mikro saniye düzeyinde uygulama yanıt süreleri ve yüksek düzeyde kullanılabilirlik sunulmasına yardımcı olmak için dayanıklılık ile akıllı flash performansını birleştirir. Bu sistemler, üstün performans, hibrit bulut depolaması ve güvenli veri işlemleri için IBM z14 sistemleri ile optimize edilmiş bir bağlantı sağlayabilir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Yazılım Tanımlı Depolama

  Verilerdeki artışı yönetin, altyapılarını modernize etmek için dosya, blok ve nesne çözümlerine yönelik çoklu bulut girişimlerine olanak sağlayın ve yeni nesil uygulamaları destekleyin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x