IBM Sterling B2B Collaboration
 

IBM Sterling B2B Collaboration


İşletmeler arası ağların boyutları ve karmaşıklıkları artmaya devam edecek
Üzerinde sayısız farklı sistemin, süreçlerin ve araçların çalıştığı giderek daha karmaşık hale gelen, çok sayıda kuruluşu kapsayan bir ekosistemi yönetiyorsunuz. Günümüzün hiper bağlantılı, küresel ekonomisinde rakiplerinizden farklılaşmak için işletmeniz bakımından önem taşıyan insanlar, sistemler ve veriler arasındaki bağlanırlığı radikal bir biçimde basitleştirmeniz gerekir.

İşletmeler arası ve işletme ile tüketici arası değer alışverişi için optimize edilmiş daha küçük iş ağlarının siloları yıkmanıza, işletmeniz çapında bilgi akışına imkan tanımanıza, yeni iş ortaklarının katılışını hızla gerçekleştirmenize ve iş kollarınız, tedarikçileriniz, nakliyecileriniz ve müşterileriniz arasındaki işbirliğine güç sağlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Videoyu izleyin

Sunduğumuz Olanaklar


 • sidepic-01

  IBM Sterling B2B Integrator

  Şirketlerin, iş ortağı toplulukları genelindeki tüm işletmeler arası/elektronik veri değişimi süreçlerini tek bir ağ geçidinde entegre etmelerine yardımcı olur. Şirket içinde veya hibrit bulut aracılığıyla kullanılabilen, veri dönüşümünü ve çoğu iletişim protokolünü destekleyen esnek bir platform sağlar. Temel özellikleri arasında işletmeler arası ağınızın ve verilerinizin güvenliğinin sağlanması, Docker konteyner desteği ve IBM Sterling Global Mailbox ile operasyonlar için yüksek düzeyde kullanılabilirlik yer alır. İşletmeler arası süreçleri tek bir platformda birleştirip kuruluşlar genelinde otomatikleştirerek maliyetleri düşürürken aynı zamanda yönetişim sağlayın, standartlara bağlı kalın ve bu süreçler için görünürlüğü artırın.

  Videoyu izleyin
 • gateway

  IBM Sterling File Gateway

  Ölçeklenebilen, güvenli, entegre bir platformla tüm İnternet tabanlı dosya aktarımlarını birleştirin. Yüksek miktarda gelen ve giden dosyayı akıllı bir şekilde yönlendirin, yönetin, dönüştürün ve izleyin. Dosya aktarımlarının maliyetini düşürün ve iş ortağı memnuniyetini artırın.

  Çözüm Özetini okuyun
 • IBM-sterling

  IBM Sterling Connect:Direct: Güvenli Dosya Aktarımının Dört Anahtarı

  Güvenilir olmayan Dosya Aktarım Protokolü (FTP) aktarımlarına olan bağımlılığı azaltmak için güvenliği güçlendirilmiş, noktadan noktaya dosya aktarımları sağlar. Dosyaların kuruluşlar içinde ve arasında yüksek hacimli bir biçimde teslim edilmesi için optimize edilmiştir. Çözüm, büyük görüntülerin ya da katalogların toplu entegrasyonu ve taşınmasından uzak lokasyonlarla eşitlemeye kadar dosyaların daha güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlar.

  Teknik Belgeyi okuyun
 • mailbox

  IBM Sterling Global Mailbox

  Farklı coğrafi bölgelere dağılmış lokasyonlar genelinde kullanılabilen güçlü ve güvenilir bir veri depolama çözümü sayesinde yüksek kullanılabilirlik operasyonlarına ve yedekliğe ilişkin gereksinimleri karşılayın. IBM Sterling Global Mailbox, aksaklıklara karşı dayanıklılık ve gerçek zamanlı olağanüstü durum kurtarma için aktif-aktif iletişimleri destekler. Global Mailbox; IBM Sterling B2B Integrator ve IBM Sterling File Gateway kullanan müşteriler için sağlanır ve aynı zamanda IBM Sterling Control Center ile birlikte çalışır.

  Videoyu izleyin
 • pem-05

  IBM Sterling Partner Engagement Manager

  Yeni iş ortaklarının katılımı için gerekli olan süreyi ve kaynakları önemli ölçüde azaltırken aynı zamanda mevcut iş ortağı yönetimini iyileştirir. IBM Sterling Partner Engagement Manager, katılım sürecini otomatikleştirerek yüksek maliyetli manuel hataları sınırlandırır ve iş ortaklarının kendi kayıtlarını tutmalarına olanak sağlayarak verimliliği artırır.

  Belgeyi Görüntüleyin
 • secure-06

  IBM Sterling Secure File Transfer

  Giderek büyüyen dosya boyutları ve hacimleri karşısında zorlanıyor musunuz? IBM Sterling Secure File Transfer, kuruluşunuz içindeki ve iş ortağı ağınız çapındaki kritik bilgi hareketlerini içiniz rahat bir biçimde paylaşabilmeniz ve takip edebilmeniz için birleşik bir dosya aktarımı platformu sağlar. Verilerinizi işletmenizin hızında ve ölçeğinde taşıyın ve en güvenilir yönetilen dosya aktarımı çözümünün avantajlarından yararlanın.

  Belgeyi Görüntüleyin
 • chain07

  IBM Sterling Supply Chain Business Network

  Katma Değerli Ağ (VAN), müşterilerle, iş ortaklarıyla ve tedarikçilerle güvenli, bulut tabanlı bağlanırlık sağlar. Katılımlarını haftalar içinde değil, saatler ya da günler içinde gerçekleştirmek için 800.000'den fazla önceden bağlanmış iş ortağıyla hızla etkileşim kurabilirsiniz.

  Belgeyi Görüntüleyin
 • Transformation08

  IBM Sterling Transformation Extender

  Kuruluşunuzun sektör bazındaki müşteri, tedarikçi ve iş ortağı işlemlerini kuruluş çapında entegre etmesine olanak sağlayın. IBM Sterling Transformation Extender, geniş bir biçim ve standartlar aralığında verilerin karmaşık dönüşüm ve doğrulama sürecinin otomatikleştirilmesine yardımcı olur. Veriler, şirket içinde veya bulut üzerinde dönüştürülebilir. Gelişmiş dönüştürme desteği, belirli sektörlere yönelik eşleme, uyumluluk kontrolü ve ilgili işleme fonksiyonları için meta veriler sağlar. Çözüm, finans, sağlık hizmetleri ve tedarik zinciri dahil olmak üzere kritik uygulamalar için karmaşık veri işleme yetenekleri sağlar.

  Belgeyi Görüntüleyin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x
x
x