IBM Power Systems


Gücünü POWER9 teknolojisinden alan IBM Power Systems sunucuları, bugün çalıştırdıkları görev açısından kritik iş yüklerinden yeni nesil yapay zekaya kadar müşterilerin en gelişmiş veri uygulamalarının altından kalkacak biçimde tasarlanmıştır.

Yoğun Veri Kullanımı Gerektiren İş Yükleri Odak Noktasında Olduğunda
Satın aldığınız donanım, bugünün beklentilerini karşılamalı ve sizi geleceğe hazırlamalıdır.

 • Kurumsal buluta hazır
  Power Systems™, esnek tüketim modelleri için kuruluşunuzun özel veya hibrit bulut stratejisine entegre olur.
 • Tüm önemli güvenilirlik kategorilerinde 1 numara
  IBM Power Systems sunucuları, ITIC 2019 Küresel Sunucu Donanımı ve Sunucu İşletim Sistemi Güvenilirliği araştırmasında en yüksek sunucu güvenilirliği derecelendirmelerini elde etti.
 • Lider değer ve performans
  Power Systems, üstün çekirdek performansı ve bellek bant genişliği ile hem performans hem de fiyat-performans avantajları sunar.
Videoyu izleyin

IBM Power Systems Sunucu Ailesi ile tanışın


 • IBM Power Systems Yazılımları

  Power Systems yazılımları, kuruluşlara bulut ortamlarını oluşturmak ve yönetmek, yapay zeka yolculuklarını hızlandırmak, yüksek düzeyde kullanılabilirlik sağlamak, sıkı güvenlik elde etmek, uyumluluğu sürdürmek ve tüm diğer altyapı yönetimi görevlerini hızlandırmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • Hızlandırılmış Sunucular

  Yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlem uygulamalarının daha kısa sürede elde edilmesine yönelik birinci sınıf, yerleşik grafik işlemci hızlandırma platformu ile hıza ve ölçeğe yönelik bir yapay zeka platformu oluşturun.

  Tüm Hızlandırılmış Sunucuları görün
 • Kurumsal Sunucular

  OpenStack tabanlı bulut yönetimi ile tasarlanan yüksek güvenlik düzeyine sahip ve otomatikleştirilmiş sunucular, bulut altyapısına geçiş sırasında esneklik sağlar.

  Tüm Kurumsal Sunucuları görün

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x