IBM LinuxONE


Doğru platform; güvenli, hızlı ve büyümeye hazır birinci sınıf bulut hizmetleri aracılığıyla olağanüstü dijital deneyimler sunabilir. IBM LinuxONE sistemleri, çok yüksek ve öngörülebilir olmayan işlem hacimleriyle ve büyük veritabanı boyutlarıyla bile daha hızlı veri çıkışıyla sektördeki en güvenli veri sunumunu sağlamak üzere tasarlandı.

Milyonlarca eşzamanlı kullanıcı için en büyük zorlukları yılın her günü ele alabilir, müşterilere günlük iş gereksinimlerini karşılamak, yasal düzenleme gereksinimlerini yerine getirmek ve günümüzün dijital ekonomisinde yenilikçi çözümlerle başarılı olmak için güven verir.

LinuxONE Sistem Ailesinin tanıtımı


  • ZLOproductLOIII

    IBM LinuxONE III

    LinuxONE ürün ailesinin en son üyesi olan LinuxONE III, istediğiniz bulutu, ihtiyaç duyduğunuz güvenlik ve gizlilikle birlikte sunar. LinuxONE III sayesinde hibrit bulut ile kritik önem taşıyan güvenlik bir araya gelir.

    Daha Fazla Bilgi Edinin

Daha fazlasını keşfedin:

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x