IBM Cloud Pak for Data


Herhangi bir bulut üzerinde çalışan açık, genişletilebilen bir veri ve yapay zeka platformu ile işletmenizin çalışma biçimini dönüştürmek için yapay zekaya doğru olan yolculuğunuzu hızlandırın

Web sitesini görüntüleyin

 • IBM Cloud Pak for Data nedir?

  IBM Cloud Pak™ for Data, işletmelerin verileri toplama, düzenleyip analiz etme ve yapay zekayı tüm kuruluşları çapında yerleşik hale getirme biçimlerini modernize eden, tam entegre bir veri ve yapay zeka platformudur. Red Hat® OpenShift® Container Platform üzerinde oluşturulan IBM Cloud Pak for Data, pazar lideri IBM Watson® yapay zeka teknolojisini IBM Hybrid Data Management Platform, DataOps, yönetişim ve iş analitiği teknolojileriyle entegre eder. Birlikte, bu yetenekler yapay zeka için sürekli olarak değişen kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayan bilgi mimarisini sağlar.

  Yalnızca birkaç saat içinde devreye alınabilen ve kolayca genişletilebilen IBM Cloud Pak for Data, herhangi bir bulut üzerinde çalışabilir ve kuruluşların inovasyonu hızlandırmak için analitik ile uygulamalarını daha kolay bir biçimde entegre etmelerine olanak sağlar. IBM Cloud Pak for Data, toplam sahip olma maliyetinizi düşürür, açık kaynak teknolojileri tabanlı inovasyonu hızlandırır ve Amazon Web Services (AWS), Azure, Google Cloud, IBM Cloud™ ve özel bulutlar dahil olmak üzere çoklu bulut ortamlarını tam olarak destekler.

  IBM Cloud Pak for Data, yapay zeka merdivenini tırmanmak için normatif, düşük maliyetli bir yaklaşım sunar:

  • Verilerinizi toplayın
  • Verilerinizi düzenleyin
  • Verilerinizi analiz edin
  • Yapay zeka katın

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x