Hibrit Veri Yönetimi


IBM Hybrid Data Management, gücünü yapay zekadan alan çözümlerden oluşan eksiksiz bir ürün ailesidir. Kurumsal mimari liderlerinin verileri yönetmek ve analiz etmek üzere optimize edilmiş bir temel oluşturabilmeleri için sorguları satıcı firmalar, diller, lokasyonlar ve yapılar genelinde çevirebilir. IBM Hybrid Data Management, veri yönetimi çözümlerine entegre edilen yapay zeka ile pazar payını artırabilecek, maliyetleri düşürebilecek ve başarılı yapay zeka girişimlerine olanak sağlayabilecek müşteri davranışına ilişkin tahmine dayalı ve proaktif eyleme dönüştürülebilir içgörülere güç sağlar.

Etkileşimli Kılavuzu görüntüleyin

Sunduğumuz Olanaklar


 • IBM Data Virtualization

  IBM Data Virtualization

  Verilerinizi taşımak zorunda kalmadan, çok sayıda veri kaynağı çapındaki sorguları hızlandırarak verilerinizi daha iyi yönetin ve analiz edin.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Fast Data

  IBM Fast Data

  Gerçek zamanlı veri almadan ve geniş ölçekli analitikten yararlanarak daha derin içgörüler elde edin ve hızlı yanıtlar alınmasına olanak sağlayın. Dijital işletmeler, fırsatları ve tehditleri daha hızlı belirlemelerine ve bunlara yanıt vermelerine yardımcı olması için olaya dayalı uygulamalar devreye alır.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Data Warehouse

  IBM Data Warehouse

  IBM; şirket içinde, bulut üzerinde ve bir bütünleşik araç biçimindeki olanak dahil olmak üzere çok sayıda veri ambarı olanağı sağlar. Her üç platform da sorguları hızlandırmak için bir ortak SQL motoru ve analitik iş yükleriniz için esnek lisanslama sunar.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Hybrid Data Management

  IBM Hybrid Data Management

  IBM'in veritabanı yönetimi çözümleri, performans, esneklik ve ölçeklenebilirlik için tasarlanmıştır. IBM veritabanı yönetimi platformları, yüksek düzeyde kullanılabilir işlemsel ve operasyonel analitik için çok sayıda devreye alma seçeneği sunar.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Data Lake

  IBM Data Lake

  Tüm verilerinizin çalışmasını sağlayın. Yapılandırılmış, yarı yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verilerinizi toplamak, depolamak ve analiz etmek ve eyleme dönüştürülebilir içgörülerin çıkarılmasına olanak sağlamak için bir veri gölü kullanın.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x