Uygulamalar


Geleneksel uygulamaları, işletmeniz açısından mantıklı olan düşük maliyetli bir yöntemle buluta geçirirken aynı zamanda yenilikçi uygulamaları ve deneyimleri hızlandırın.

İster kritik uygulamaları modernize ediyor ister yeni bulut tabanlı uygulamalar geliştiriyor olun, IBM, mevcut ortamların yeniden düzenlenerek çok sayıda ortam ve bulut genelinde hızla yeni nesil platformlar haline getirilmesine yönelik konteynerli, açık kaynak, kurumsal kullanıma hazır yazılım çözümleri ve araçlar sunar.

Sunduğumuz Olanaklar


 • IBM Cloud Pak™ for Applications

  IBM Cloud Pak™ for Applications, çevik DevOps süreçlerini kullanarak, Kubernetes için derlenmiş uygulamaların geliştirilmesini hızlandırmaya yönelik eksiksiz ve tutarlı bir deneyim sunar.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM WebSphere

  IBM® WebSphere® Application Server (WAS), kurumsal uygulamalar için esnek, yüksek güvenlikli bir Java sunucu çalıştırma zamanı ortamıdır. WebSphere kullanıcıları, IBM Cloud Paks ile konteynerlere ve buluta geçişlerini hızlandırabilirler.

  Daha Fazla Bilgi Edinin
 • IBM Cloud Pak System

  IBM Cloud Pak™ System, IBM Cloud™ Pak'ler, VMware ve Red Hat® yazılımları ile önceden entegre edilmiş, tam işlevli, birleşik bir altyapıdır. Uygulamaları kuruluştan herhangi bir buluta genişletmenize yardımcı olabilir ve bir günden kısa sürede devreye alınabilir.

  Daha Fazla Bilgi Edinin

Bize ulaşın

IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle hemen iletişim kurun. PROYA TURKEY biriminden bir temsilci, mümkün olan en kısa süre içinde sorularınızın yanıtlarıyla size geri dönecektir.

Bize ulaşın
x
x
x
x